Акумулятор LiFePO4 В/В 57,6-122Ah 7,02 kWh Fox ESS (CQ7-S) HV
Очікується надходження 06.11.2026. Замовлення можна оформити вже зараз.
| Країна виробник | Китай |
| Технологія | LiFePO4 |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 190 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Ступінь захисту (IP) | IP65 |
| Охолодження | Природне охолодження |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Хімічний склад елементів | LiFePO4 |
| Глибина розряду (DOD) | 90% |
Акумуляторний модуль Fox ESS CQ7-S — це високовольтний слейв-модуль системи зберігання енергії CQ7: 57,6 В, 122 А·год, 7,02 кВт·год. Габарити 660 × 360 × 190 мм (ширина × глибина × висота), вага 50 кг ± 5 %, корпус IP65, зв'язок по CAN. Усі цифри на цій сторінці взяті з даташита Fox ESS CQ7 V1.3 від 26.05.2026 та інструкції CQ Series V1.0.0 (розділи 6.3.1 і 6.5.1) — не з описів інших магазинів.
Один CQ7-S до інвертора не підключається
Це головне, що варто знати до покупки. CQ7-S — батарейний модуль без контролера. Контролер усієї системи міститься в майстер-модулі CQ7-M, і в кожному стеку він рівно один. До нього додають від 1 до 13 модулів CQ7-S.
- Немає стека взагалі — одного CQ7-S не вистачить. Мінімальний робочий комплект це CQ7-M + CQ7-S, тобто 14,04 кВт·год при 115,2 В.
- Стек CQ7 уже стоїть — тоді CQ7-S це саме те, що докуповують: кожен модуль додає 7,02 кВт·год і 57,6 В, стелю системи виробник задає на рівні 98,28 кВт·год.
Модулі з'єднуються послідовно в стек без окремих силових кабелів: контакт утворюється, коли один модуль ставлять на інший. Майстер-модуль трохи вищий і важчий за слейв — 205 мм і 55 кг проти 190 мм і 50 кг.
CQ7-S-50, CQ7-S-80 і версія (w): що різне
Під назвою «CQ7-S» виробник випускає дві модифікації, які відрізняються тільки струмом. Ємність, напруга, габарити, вага і ресурс у них однакові.
| Параметр | CQ7-S-50 | CQ7-S-80 |
| Максимальний тривалий струм заряду/розряду | 50 А | 80 А |
| Піковий струм розряду (60 с) | 65 А | 120 А |
| Стандартний струм заряду (CC-CV) | 50 А | 50 А |
| Енергія, напруга, ємність | 7,02 кВт·год · 57,6 В · 122 А·год — однаково | |
| Габарити і вага | 660 × 360 × 190 мм · 50 кг — однаково | |
Окремо існують версії з позначкою (w) — із функцією підігріву. Звичайний модуль заряджається від 0 °C і розряджається від −10 °C; модуль (w) з увімкненим підігрівом працює від −25 °C. Для неопалюваного приміщення або вулиці різниця вирішальна: узимку батарея без підігріву просто не візьме заряд, поки не прогріється.
У стеку не можна змішувати типи: до CQ7-M ставлять CQ7-S, до CQ7-M (w) — CQ7-S (w).
Скільки енергії набирається зі стека
| Система | Модулів CQ7-S | Енергія, кВт·год | Корисна енергія, кВт·год | Напруга, В | Габарити (Ш × Г × В), мм | Вага, кг |
| CQ7-L2 | 1 | 14,04 | 12,64 | 115,2 | 660 × 360 × 420 | 105,5 |
| CQ7-L3 | 2 | 21,06 | 18,95 | 172,8 | 660 × 360 × 575 | 156,0 |
| CQ7-L4 | 3 | 28,08 | 25,27 | 230,4 | 660 × 360 × 730 | 206,5 |
| CQ7-L5 | 4 | 35,10 | 31,59 | 288,0 | 660 × 360 × 885 | 257,0 |
| CQ7-L6 | 5 | 42,12 | 37,91 | 345,6 | 660 × 360 × 1040 | 307,5 |
| CQ7-L7 | 6 | 49,14 | 44,23 | 403,2 | 660 × 360 × 1195 | 358,0 |
| CQ7-L8 | 7 | 56,16 | 50,54 | 460,8 | 660 × 360 × 1350 | 408,5 |
| CQ7-L9 | 8 | 63,18 | 56,86 | 518,4 | 660 × 360 × 1505 | 459,0 |
| CQ7-L10 | 9 | 70,20 | 63,18 | 576,0 | 660 × 360 × 1660 | 509,5 |
| CQ7-L11 | 10 | 77,22 | 69,50 | 633,6 | 660 × 360 × 1815 | 560,0 |
| CQ7-L12 | 11 | 84,24 | 75,82 | 691,2 | 660 × 360 × 1970 | 610,5 |
| CQ7-L13 | 12 | 91,26 | 82,13 | 748,8 | 660 × 360 × 2125 | 661,0 |
| CQ7-L14 | 13 | 98,28 | 88,45 | 806,4 | 660 × 360 × 2280 | 711,5 |
Корисну енергію тут пораховано за глибиною розряду 90 %, яку виробник задає для системи CQ7 (сам модуль у паспорті має DOD 100 %). ККД повного циклу «заряд-розряд» — понад 95 % при 0,3C і 25 °C. Робочий діапазон напруги системи — від 104,4 до 919,8 В. Габарити й вага в таблиці наведені для зібраного стека разом із майстер-модулем.
З якими інверторами працює
CQ7 — високовольтна батарея, тому потрібен високовольтний гібридний інвертор; низьковольтний на 48 В до неї не підключається, це різні класи напруги. В інструкції виробник прямо називає інвертори, з якими стек з'єднується напряму: H1-G2, KH, H3, H3 Smart, H3-M, P3-S, а для H3 Plus / P3 Plus і H3 Pro / P3 Pro описує окремий порядок підготовки кабелю.
З нашого каталогу це гібридний інвертор Fox ESS H1-6.0-E-G2-WL на 6 кВт — серія H1-G2, діапазон батареї 80–480 В, струм заряду й розряду до 40 А, обмін даними з BMS по CAN. Якщо ви тільки плануєте систему й не хочете збирати її з частин, подивіться Fox ESS P100-6-H: інвертор і батарея на 10,24 кВт·год в одному корпусі.
Кількість модулів у стеку підбирають так, щоб робоча напруга стека вкладалася в діапазон конкретного інвертора — дані беруть із паспорта інвертора, а не «на око».
Де і як ставити
- Місце встановлення — приміщення або вулиця (на підставці), монтаж підлоговий.
- Зазор навколо батареї — не менше 300 мм з усіх боків: охолодження природною конвекцією, закритий або частково затулений стек може зупинитися.
- Від джерел тепла — не менше 2 метрів.
- Пряме сонце, дощ і сніг на корпус небажані навіть при IP65 — виробник рекомендує навіс.
- Робочі температури: заряд 0…55 °C, розряд −10…55 °C. Зберігання −10…50 °C. Вологість 5–95 % без конденсату. Висота над рівнем моря до 3000 м.
Ресурс, безпека і сертифікати
Заявлений ресурс — не менше 6000 циклів при 25 °C до залишкової ємності 70 %. Якщо розряджати стек повністю раз на добу, це понад 16 років щоденної роботи; при частковому розряді ресурс витрачається повільніше.
Хімія LiFePO₄ (літій-залізо-фосфат) термічно стабільніша за звичайний літій-іон і не має ефекту пам'яті. У батарею вбудовано систему пожежогасіння: спрацьовує термічно при 170 °C і вище, час випуску вогнегасної речовини — до 5 секунд. Струм короткого замикання модуля — 2,9 кА, клас захисту I. Сертифікати: IEC 62619 (безпека), IEC 61000-6-1/2/3/4 (електромагнітна сумісність), UN38.3 (транспортування), корпус IP65. Країна виробництва — Китай.
Характеристики модуля CQ7-S
| Тип модуля | Слейв (батарейний модуль без контролера) |
| Хімічний склад елементів | LiFePO₄ |
| Номінальна напруга модуля | 57,6 В |
| Діапазон напруги модуля | 52,2 ~ 65,7 В |
| Ємність модуля | 122 А·год |
| Номінальна енергія модуля | 7,02 кВт·год |
| Корисна енергія (DOD 90 % у системі) | 6,32 кВт·год |
| Максимальний струм заряду/розряду | 50 А (CQ7-S-50) / 80 А (CQ7-S-80) |
| Піковий струм розряду (60 с) | 65 А (CQ7-S-50) / 120 А (CQ7-S-80) |
| Стандартний струм заряду (CC-CV) | 50 А |
| Струм короткого замикання | 2,9 кА |
| Кількість модулів у системі | 1 × CQ7-M + 1…13 × CQ7-S |
| Напруга системи | 115,2 ~ 806,4 В (робочий діапазон 104,4 ~ 919,8 В) |
| Ємність системи | 14,04 ~ 98,28 кВт·год |
| ККД повного циклу | > 95 % (0,3C, 25 °C) |
| Глибина розряду системи (DOD) | 90 % |
| Кількість циклів | ≥ 6000 при 25 °C, EOL 70 % SOH |
| Робоча температура | Заряд: 0 ~ 55 °C / Розряд: −10 ~ 55 °C |
| Температура зберігання | −10 ~ 50 °C |
| Вологість | 5 % ~ 95 % без конденсації |
| Висота над рівнем моря | ≤ 3000 м |
| Охолодження | Природна конвекція |
| Інтерфейс зв'язку | CAN |
| Індикація | 1 світлодіод (у майстер-модулі CQ7-M — 6) |
| Ступінь захисту корпусу | IP65, клас захисту I |
| Пожежогасіння | Термічна активація від 170 °C, випуск ≤ 5 с |
| Габарити (Ш × Г × В) | 660 × 360 × 190 мм (допуск ±3 мм) |
| Вага | 50 кг ± 5 % |
| Спосіб встановлення | Підлоговий монтаж, приміщення або вулиця |
| Сертифікація | IEC 62619, IEC 61000-6-1/2/3/4, UN38.3 |
| Країна виробництва | Китай |
Часті питання
Чи можна купити один CQ7-S і під'єднати його до інвертора?
Ні. Потрібен майстер-модуль CQ7-M, у якому лежить контролер системи. Мінімальна робоча збірка — CQ7-M + один CQ7-S (14,04 кВт·год).
Чому в різних магазинах у CQ7-S різні характеристики?
Найчастіше в картку модуля підставляють параметри зібраної системи CQ7-L2. Ознаки підміни: напруга 115,2 В, висота 420 мм, вага 102,8 кг — це майстер плюс слейв разом, а не один модуль. Трапляється й грубіше: CQ7-S називають «керуючим модулем BMS» і пишуть вагу 17,2 кг. Паспорт виробника для одного CQ7-S дає 57,6 В, 190 мм і 50 кг.
Яку модифікацію брати — 50 чи 80?
За струмом інвертора й потрібною потужністю розряду. Якщо інвертор бере з батареї до 50 А, переплачувати за 80-амперну версію сенсу немає; якщо плануєте потужні пікові навантаження — потрібна -80 з піком 120 А на 60 секунд.
Скільки модулів можна поставити в один стек?
Від 1 до 13 слейвів на один майстер. Тринадцять слейвів дають 98,28 кВт·год при 806,4 В, висоту 2280 мм і вагу 711,5 кг.
Чи можна поставити батарею на вулиці?
Корпус IP65 це дозволяє, але виробник вимагає навіс, зазор 300 мм навколо стека і 2 метри від джерел тепла. Взимку без версії (w) заряд припиняється нижче 0 °C.
| Країна виробник | Китай |
| Технологія | LiFePO4 |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 190 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Ступінь захисту (IP) | IP65 |
| Охолодження | Природне охолодження |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Хімічний склад елементів | LiFePO4 |
| Глибина розряду (DOD) | 90% |
| Спосіб встановлення | Підлоговий монтаж |
| Висота над рівнем моря | ≤3000 м |
| Модель | CQ7-S |
| Напруга | 57,6 В |
| Робоча напруга | 52,2 ~ 65,7 В |
| Ємність | 122 ампер/годин |
| Номінальна енергія | 7,02 кВт·год |
| Корисна енергія | 6,32 кВт·год |
| Номінальна напруга системи | 115,2 ~ 806,4 В |
| Струм заряду/розряду | 50 А (CQ7-S-50) / 80 А (CQ7-S-80) |
| Піковий струм заряду/розряду | 65 А (CQ7-S-50) / 120 А (CQ7-S-80) |
| Кількість циклів | ≥ 6000 при 25°C, EOL 70% SOH |
| Робоча температура | Заряд: 0~55°C / Розряд: -10~55°C |
| Температура зберігання | -10~50 |
| Вологість | 5% ~ 95% (без конденсації) |
| Інтерфейс зв'язку | CAN |
| Дисплей | 1 світлодіод |
| Сертифікація | IEC 62619, IEC 61000-6-1/2/3/4, UN38.3 |
| Габарити | 660 × 360 × 190 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Вага | 50 кг |
Цей товар ще без відгуків. Купували його? Поділіться враженнями першим.
Відгуки приймаємо лише від покупців. Увійдіть у кабінет або вкажіть номер вашого замовлення — він є в SMS і в листі підтвердження.