СИСТЕМА накопичення енергії 8,0 кВт 10,24 kWh Fox ESS (P100-8-H), 3 MPPT, 1 фазн.
Очікується надходження 20.11.2026. Замовлення можна оформити вже зараз.
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 8,0 кВт |
| Гарантія | 5 років |
| Кількість MPPT | 3 |
| Тип інвертора | Гібридний |
| Номінальна вихідна потужність | 8000 Вт |
| Кількість циклів | 6000 |
| Спосіб встановлення | Настінний, підлоговий |
| Тип мережі | 1 фаза (L/N/PE) |
| Категорія перенапруги | TYPE II(DC), TYPE II(AC) |
Fox ESS P100-8-H — однофазна система накопичення енергії, у якій гібридний інвертор на 8 кВт і літієва батарея LiFePO₄ на 10,24 кВт·год зібрані в одному корпусі. Інвертор, зарядний пристрій, батарея, BMS і модуль звʼязку приїжджають одним блоком: його лишається закріпити, підключити й запустити.
Усі числа нижче взяті з офіційного даташита на серію P100 (версія V1.1 від 10.04.2025), з колонки саме моделі P100-8-H, і з мануала ENP50P100 V1.0.0. Виробник постачає цю серію під маркою AVOCADO, powered by Fox ESS — тому на передній панелі логотип авокадо.
Чим «вісімка» відрізняється від молодших моделей серії
У межах серії P100 батарея однакова в усіх моделей — 10,24 кВт·год. Відрізняється інверторна частина. Тобто P100-8-H не дає більше годин автономії, ніж P100-6-H, — він дає більше кіловатів одночасно: тягне потужніше навантаження, приймає більше панелей і має на один MPP-трекер більше.
Практично це означає: якщо в будинку бойлер, насосна станція, варильна поверхня чи кондиціонери, які можуть увімкнутись разом, дивитись треба саме на потужність, а не на ємність. Якщо ж потрібна довша автономія при скромному навантаженні — додаткові кіловати нічого не змінять, тут потрібна більша батарея або друга система в паралель.
Скільки енергії це дає насправді
Паспортна ємність батареї — 10,24 кВт·год, дозволена глибина розряду — 95 %. За один цикл система віддає близько 9,7 кВт·год: останні 5 % батарея тримає в резерві, щоб не працювати на межі й не старіти передчасно.
У години це перекладається так: 9,7 кВт·год при навантаженні 3 кВт — приблизно 3 години 15 хвилин, при 2 кВт — близько 4 годин 50 хвилин, при 1 кВт — близько 9 годин 40 хвилин. Реальна цифра буде трохи меншою через ККД перетворення (96,4 % на шляху «батарея → розетка»).
Заявлений ресурс — 6000 циклів. Якщо розряджати батарею повністю раз на добу, це приблизно 16 років щоденної роботи; при часткових розрядах і щоденній підзарядці від сонця ресурс витрачається повільніше.
Три MPP-трекери і до 20 кВт панелей
Система має три незалежні MPP-трекери, по одному стрінгу на кожен. Максимальна потужність фотоелектричного масиву — 20 000 Вт, максимальна вхідна потужність — 18 000 Вт, по 8000 Вт на трекер. Робочий струм — 20+20+20 А, струм короткого замикання — 25+25+25 А.
Робочий діапазон трекерів — 80–550 В, пускова напруга — 75 В, номінальна — 360 В, гранична — 600 В.
Третій трекер — головна причина брати цю модель замість шестикіловатної. Два трекери закривають дах із двома площинами (наприклад, схід і захід). Три площини, або дві площини плюс окремий ряд панелей на гаражі, або частина масиву, що затінюється деревом у різний час доби, — це вже три незалежні групи. Докупити трекер згодом неможливо, тому рахувати площини треба до замовлення.
Автономний режим: 4 мс і подвійне перевантаження
Коли мережа зникає, система переходить на власну батарею за менш ніж 4 мілісекунди. Комп'ютер, роутер, котел і холодильник цього не помічають — перерва коротша за півперіод мережі.
В автономному режимі система тримає 8000 ВА тривало й витримує короткі кидки, коли стартує двигун або компресор:
| 9600 ВА | 120 % протягом 60 секунд |
| 12 000 ВА | 150 % протягом 30 секунд |
| 16 000 ВА | 200 % протягом 10 секунд |
Пусковий струм система тримає до 100 А протягом 2 секунд. Саме цей запас потрібен свердловинному насосу, холодильнику й циркуляційному насосу опалення: у момент старту вони споживають у рази більше, ніж у роботі. Коефіцієнт нелінійних спотворень на виході — менше 3 % при лінійному навантаженні, тобто форма напруги лишається чистою синусоїдою.
Якщо потужності однієї системи мало, їх зʼєднують паралельно — до трьох одиниць: це до 24 кВт і понад 30 кВт·год запасу.
Батарея: що всередині
Усередині — літій-залізо-фосфатні комірки LFP (LiFePO₄), найбезпечніша з поширених літієвих хімій: вона не схильна до теплового розгону так, як NMC, і спокійніше переносить повний заряд. Номінальна напруга батарейної ланки — 204,8 В, робочий діапазон — 185,6–233,6 В, тобто це високовольтне рішення, а не 48-вольтове.
Потужність заряду — до 10 000 Вт, розряду — до 8000 Вт; максимальні струми заряду та розряду — 50 і 40 А відповідно. Підігрів батареї для холодного клімату виробник пропонує як опцію — за мануалом це окреме виконання, а не те, що вмикається в застосунку, тож наявність підігріву треба уточнювати при замовленні.
Де його ставити
Корпус має ступінь захисту IP66 — повний захист від пилу й від струменів води з будь-якого боку. Систему можна ставити просто надворі, під навісом або без нього. Робочий діапазон температур — від −20 до +55 °C (зі зниженням потужності після +45 °C), вологість — до 100 % без конденсації, висота над рівнем моря — до 4000 м (понад 2000 м потужність знижується).
Охолодження — інтелектуальне повітряне, рівень шуму менше 45 дБ у середньому. Це тихіше за звичайну розмову, але не нуль: під вікном спальні ставити не варто.
Габарити — 584 × 1009 × 197 мм (ширина × висота × глибина), вага — 113 кг. Монтаж можливий і настінний, і підлоговий, але 113 кг на стіні — серйозне навантаження: гіпсокартон чи газоблок без закладних таку вагу не втримає. Мануал вимагає, щоб несуча здатність основи була щонайменше вчетверо більшою за вагу пристрою. Якщо стіна викликає сумніви, правильне рішення — підлогова установка на рівний майданчик.
ККД, звʼязок і захисти
Максимальний ККД перетворення — 97,6 %, європейський зважений — 97,2 %. Окремо виробник наводить ККД на двох ділянках шляху: «панелі → батарея» — 97,3 %, «батарея → мережа» — 96,4 %. Максимальний ККД стеження за точкою максимальної потужності — 99,9 %. Власне споживання в режимі очікування — менше 20 Вт.
Звʼязок і керування: Ethernet, RS485 (EMS), під'єднання лічильника, Wi-Fi разом із LAN і Bluetooth, 4G (опція), DRM, Ripple Control, USB, BMS по CAN і підтримка SG Ready. Стан системи видно на LED- і LCD-індикації на корпусі, у застосунку та у вебкабінеті FoxCloud V2.0. Керування — чотири сенсорні кнопки на панелі.
Захист зібрано повний: моніторинг ізоляції, контроль диференційного струму, захист від зворотної полярності на вході DC, анти-острівний захист, захист від короткого замикання й перевантаження на боці змінного струму, вбудований DC-вимикач і AFCI — виявлення дугового пробою в ланцюгах постійного струму. Категорія перенапруги — Type II і на боці DC, і на боці AC.
P100-8-H чи P100-6-H
У каталозі поруч стоїть молодша модель тієї ж серії — Fox ESS P100-6-H. Корпус, батарея, захист і звʼязок у них однакові, різниця — в інверторній частині:
| Параметр | P100-8-H | P100-6-H |
|---|---|---|
| Номінальна потужність | 8000 Вт | 6000 Вт |
| Максимальна повна потужність | 8800 ВА | 6600 ВА |
| Пік в автономії, 10 с | 16 000 ВА | 12 000 ВА |
| MPP-трекерів | 3 | 2 |
| Панелей на вході | 20 000 Вт | 16 000 Вт |
| Максимальна вхідна потужність | 18 000 Вт | 16 000 Вт |
| Максимальний струм із мережі | 43,6 А | 32,7 А |
| Ємність батареї | 10,24 кВт·год | 10,24 кВт·год |
| Габарити й вага | однакові: 584 × 1009 × 197 мм, 113 кг | |
Потужніша модель вимагає й потужнішого вводу: максимальний струм із мережі — 43,6 А на фазу. Якщо ввід у будинок розрахований на 40 А, це треба перевірити до монтажу.
Що врахувати перед замовленням
- Більше кіловатів, та сама ємність. Автономія в годинах така ж, як у P100-6-H: батарея одна й та сама.
- 113 кг. Настінний монтаж вимагає капітальної стіни; для каркасних і газоблочних — підлогова установка.
- Ввід 43,6 А. Перевірте номінал ввідного автомата й переріз кабелю.
- Ємність батареї фіксована. Розширення — паралельним підключенням цілих систем, до трьох штук.
- Однофазна. Для трифазного вводу потрібна інша модель або три системи в паралель.
- Підігрів батареї — опція. Якщо система стоятиме надворі в морози, уточнюйте виконання при замовленні.
Коротко головне
| Модель | Fox ESS P100-8-H |
| Тип | гібридна система «все в одному», 1 фаза |
| Номінальна потужність | 8000 Вт (8800 ВА макс.) |
| Ємність батареї | 10,24 кВт·год, LFP (LiFePO₄), DOD 95 % |
| Ресурс | 6000 циклів |
| MPP-трекерів | 3, до 20 000 Вт панелей |
| Напруга ФЕМ | 80–550 В (макс. 600 В) |
| Автономний вихід | 8000 ВА, пік 16 000 ВА на 10 с, перехід <4 мс |
| ККД | 97,6 % макс., 97,2 % європейський |
| Ступінь захисту | IP66, −20…+55 °C |
| Паралельна робота | до 3 одиниць |
| Спосіб встановлення | настінний або підлоговий |
| Габарити (Ш × В × Г) | 584 × 1009 × 197 мм |
| Вага | 113 кг |
| Гарантія | 5 років (60 місяців за гарантійною політикою виробника) |
| Країна виробник | Китай |
Сертифікація за даташитом виробника: безпека — EN/IEC 62109-1, 62109-2, 62477-1; електромагнітна сумісність — EN IEC 61000-6-1, 61000-6-2, 61000-6-3, 61000-6-4, IEC 62920; мережеві вимоги — EN 50549-1, G99, CEI 0-21, IEC 61727, AS/NZS 4777.2; батарея — IEC 62619:2022; транспортування — UN 38.3; екологічні — RoHS, REACH, WEEE.
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 8,0 кВт |
| Гарантія | 5 років |
| Кількість MPPT | 3 |
| Тип інвертора | Гібридний |
| Номінальна вихідна потужність | 8000 Вт |
| Кількість циклів | 6000 |
| Спосіб встановлення | Настінний, підлоговий |
| Тип мережі | 1 фаза (L/N/PE) |
| Категорія перенапруги | TYPE II(DC), TYPE II(AC) |
| Тип акумулятора | LFP (LiFePO4) |
| Максимальна ефективність | 97,6 % |
| Максимальна вихідна потужність | 8800 ВА |
| Вага | 113 кг |
| Ширина | 584 мм |
| Висота | 1009 мм |
| Довжина | 197 мм |
| Габарити | 584 × 1009 × 197 мм (ширина × висота × глибина) |
| Ступінь захисту (IP) | IP66 |
| Робоча температура | −20…+55 °C |
| Охолодження | Інтелектуальне повітряне охолодження |
| Рівень шуму | <45 дБ (середній) |
| Діапазон напруги MPPT | 80–550 В |
| Стартова напруга | 75 В |
| Номінальна вхідна напруга ФЕМ | 360 В |
| Макс. Вхідна напруга постійного струму | 600 В |
| Енергоємність | 10,24 кВт·год |
| Глибина розряду (DOD) | 95 % |
| Вихідна частота і напруга | 220/230/240 В, 50/60 Гц (L/N/PE) |
| Коефіцієнт потужності | 1 (регульований від 0,8 з випередженням до 0,8 із відставанням) |
| Час перемикання | <4 мс |
| Євроефективність | 97,2 % |
| Інтерфейс зв'язку | Ethernet, RS485 (EMS), Meter, Wi-Fi + LAN + Bluetooth, 4G (опція), DRM, USB, BMS (CAN), SG Ready |
| Можливість паралельного підключення | до 3 одиниць паралельно |
| Коефіцієнт нелінійних спотворень | <3 % (від номінальної потужності) |
| Режим моніторингу | LED, LCD, застосунок, вебкабінет (FoxCloud V2.0) |
| Максимальна потужність фотоелектричного масиву | 20 000 Вт |
| Модель | Fox ESS P100-8-H |
| Пікова потужність | 16 000 ВА (200 %), 10 с |
| Максимальна вхідна потужність змінного струму | 9600 ВА |
| Кількість стрінгів на MPP-трекер | 1+1+1 |
| Вхідний струм PV | 20+20+20 А |
| Максимальний вихідний змінний струм | 40,0 А |
| Номінальний вихідний змінний струм | 36,4 А |
| Макс. вхідна потужність DC | 18 000 Вт |
| Макс. струм КЗ PV Isc | 25+25+25 А |
Цей товар ще без відгуків. Купували його? Поділіться враженнями першим.
Відгуки приймаємо лише від покупців. Увійдіть у кабінет або вкажіть номер вашого замовлення — він є в SMS і в листі підтвердження.