AKUM BAZA UA RU
+38 (066) 310-33-05 (096) 762-65-66 Телефонуйте
Вхід
Fox ESS

Акумулятор LiFePO4 В/В 57,6-122Ah 7,02 kWh Fox ESS (CQ7-M) HV, майстер-модуль

Артикул: AB-00492 Очікується 06.11
41 000 грн
Аналоги
Купити в 1 клік — ім'я і телефон, e-mail за бажанням; менеджер зателефонує

Очікується надходження 06.11.2026. Замовлення можна оформити вже зараз.

E-mail — за бажанням: надішлемо запрошення залишити відгук після покупки. Замовлення підтвердимо телефоном.

Оригінальна продукція Заводська гарантія Сертифікати якості
Країна виробникКитай
ТехнологіяLiFePO4
Ширина660 мм
Гарантія5 років
Ступінь захисту (IP)IP65
ОхолодженняПриродне охолодження
Вага55 кг
Глибина розряду (DOD)90%
Спосіб встановленняПідлоговий монтаж
Тип акумулятораLiFePO₄

Fox ESS CQ7-M — майстер-модуль високовольтної системи зберігання енергії CQ7. Це одночасно акумулятор на 7,02 кВт·год (57,6 В, 122 А·год) і контролер усієї батареї. Габарити 660 × 360 × 205 мм, вага 55 кг ± 5 %, корпус IP65, зв'язок по CAN. Усі цифри на цій сторінці взяті з паспортів виробника — інструкції Fox ESS CQ Series V1.0.0 (розділи 6.3.2 і 6.5.2 — окремі паспорти CQ7-M-50 і CQ7-M-80) та даташитів CQ7. З описів інших магазинів не взято жодної характеристики.

Майстер — це батарея разом із контролером системи

У серії CQ7 два типи модулів, зовні схожих до сантиметра. CQ7-M містить контролер усієї батареї, силові виходи на інвертор (DC OUT + і DC OUT −), порт CAN, вимикачі POWER і DC, клему заземлення й шість світлодіодів індикації: стан BMS, рівень заряду та стан роботи. CQ7-S — батарейний модуль без цього всього: ручка та один світлодіод.

Правило виробника коротке: у кожному стеку рівно один CQ7-M і від одного до тринадцяти модулів CQ7-S. Другий майстер у той самий стек не ставиться.

  • Система будується з нуля — CQ7-M потрібен обов'язково: без нього стек не має контролера і до інвертора не під'єднується.
  • Стек CQ7 уже стоїть — майстер у ньому вже є, ємність нарощують модулями CQ7-S.
  • Мінімальна конфігурація, яку виробник наводить у паспорті, — CQ7-L2: один CQ7-M плюс один CQ7-S, разом 14,04 кВт·год при 115,2 В. Складання з одного лише майстра в паспорті немає.

Чим CQ7-M відрізняється від CQ7-S

Обидва модулі мають однакову ємність і напругу — відмінності в ролі, розмірі та органах керування.

Параметр CQ7-M (майстер) CQ7-S (слейв)
Роль у системі контролер + батарейний модуль батарейний модуль
Скільки в одному стеку рівно 1 від 1 до 13
Висота корпусу 205 мм 190 мм
Вага 55 кг ± 5 % 50 кг ± 5 %
Індикація 6 світлодіодів 1 світлодіод
Органи керування POWER і DC Switch немає
Підключення до інвертора DC OUT +, DC OUT −, CAN, заземлення немає, контакт через стик модулів
Енергія, напруга, ємність 7,02 кВт·год · 57,6 В · 122 А·год — однаково
Ширина і глибина 660 × 360 мм — однаково

Через різні ролі це два різні товари: замінити майстер слейвом або навпаки не вийде, і купують їх окремо — один майстер на систему й стільки слейвів, скільки потрібно ємності.

CQ7-M-50, CQ7-M-80 і версія (w): що саме різне

Під назвою «CQ7-M» виробник випускає дві модифікації, які відрізняються тільки струмом. Ємність, напруга, габарити, вага й ресурс у них однакові.

Параметр CQ7-M-50 CQ7-M-80
Максимальний тривалий струм заряду/розряду 50 А 80 А
Піковий струм розряду (60 с) 65 А 120 А
Стандартний струм заряду (CC-CV) 50 А 50 А
Енергія, напруга, ємність 7,02 кВт·год · 57,6 В · 122 А·год — однаково
Габарити і вага 660 × 360 × 205 мм · 55 кг — однаково

Окремо існують версії з позначкою (w) — із підігрівом. Звичайний модуль заряджається від 0 °C і розряджається від −10 °C; модуль (w) з увімкненим підігрівом працює від −25 °C: система підігріває батарею до +10 °C, коли її температура опускається нижче +1 °C. Для неопалюваного приміщення чи вулиці це вирішальна різниця — узимку батарея без підігріву просто не братиме заряд.

Типи в стеку не змішують: до CQ7-M ставлять CQ7-S, до CQ7-M (w) — CQ7-S (w). Модулі сусідньої серії CQ6 (5,99 кВт·год, 104 А·год) у стек CQ7 теж не підходять.

Скільки енергії дає стек із цим майстром

Система Модулів CQ7-S Енергія, кВт·год Корисна енергія, кВт·год Напруга, В Габарити (Ш × Г × В), мм Вага, кг
CQ7-L2 1 14,04 12,64 115,2 660 × 360 × 420 105
CQ7-L3 2 21,06 18,95 172,8 660 × 360 × 575 155
CQ7-L4 3 28,08 25,27 230,4 660 × 360 × 730 205
CQ7-L5 4 35,10 31,59 288,0 660 × 360 × 885 255
CQ7-L6 5 42,12 37,91 345,6 660 × 360 × 1040 305
CQ7-L7 6 49,14 44,23 403,2 660 × 360 × 1195 355
CQ7-L8 7 56,16 50,54 460,8 660 × 360 × 1350 405
CQ7-L9 8 63,18 56,86 518,4 660 × 360 × 1505 455
CQ7-L10 9 70,20 63,18 576,0 660 × 360 × 1660 505
CQ7-L11 10 77,22 69,50 633,6 660 × 360 × 1815 555
CQ7-L12 11 84,24 75,82 691,2 660 × 360 × 1970 605
CQ7-L13 12 91,26 82,13 748,8 660 × 360 × 2125 655
CQ7-L14 13 98,28 88,45 806,4 660 × 360 × 2280 705

Корисну енергію пораховано за глибиною розряду 90 %, яку виробник задає для системи CQ7 у даташиті (у паспорті самого модуля DOD 100 %) — тобто цифра консервативна. Вага стека рахується просто: 55 кг майстра плюс 50 кг на кожен слейв; у паспорті для CQ7-L2, L3 і L4 стоять рівно 105, 155 і 205 кг. ККД повного циклу «заряд-розряд» — понад 95 % при 0,3C і 25 °C, робочий діапазон напруги системи — від 104,4 до 919,8 В.

З якими інверторами працює

CQ7 — високовольтна батарея, тому потрібен високовольтний гібридний інвертор; низьковольтний на 48 В до неї не підключається, це різні класи напруги. В інструкції виробник прямо перелічує інвертори для прямого з'єднання: H1-G2, KH, H3, H3 Smart, H3-M, P3-S; для H3 Plus / P3 Plus і H3 Pro / P3 Pro описано окремий порядок підготовки кабелю.

З нашого каталогу це гібридний інвертор Fox ESS H1-6.0-E-G2-WL на 6 кВт: серія H1-G2, діапазон батареї 80–480 В, струм заряду й розряду до 40 А, обмін даними з BMS по CAN. Якщо система ще не будувалась і збирати її з частин не хочеться, подивіться Fox ESS P100-6-H — інвертор і батарея на 10,24 кВт·год в одному корпусі.

Кількість модулів у стеку підбирають так, щоб робоча напруга стека вкладалася в діапазон конкретного інвертора: беруть паспорт інвертора, а не «на око». Для H1-6.0 з його 80–480 В це від CQ7-L2 до CQ7-L8.

Де і як ставити

  • Місце встановлення — приміщення або вулиця (на підставці), монтаж підлоговий.
  • Зазор навколо батареї — не менше 300 мм з усіх боків: охолодження природною конвекцією, закритий або частково затулений стек може зупинитися.
  • Від джерел тепла — не менше 2 метрів.
  • Пряме сонце, дощ і сніг на корпус небажані навіть при IP65 — виробник рекомендує навіс.
  • Майстер-модуль ставлять так, щоб світлодіод стану був ліворуч, якщо стояти обличчям до батареї; модулі з'єднуються стиком, коли один ставлять на інший.
  • Робочі температури: заряд 0…55 °C, розряд −10…55 °C. Зберігання −10…50 °C. Вологість 5–95 % без конденсату. Висота над рівнем моря до 3000 м.

Ресурс, безпека і сертифікати

Заявлений ресурс системи CQ7 — не менше 6000 циклів при 25 °C до залишкової ємності 70 %. Якщо розряджати стек повністю раз на добу, це понад 16 років щоденної роботи; при частковому розряді ресурс витрачається повільніше.

Хімія LiFePO₄ термічно стабільніша за звичайний літій-іон і не має ефекту пам'яті. У батарею вбудовано систему пожежогасіння: спрацьовує термічно при 170 °C і вище, час випуску вогнегасної речовини — до 5 секунд. Струм короткого замикання модуля — 2,9 кА, клас захисту I. Захисти контролера: від перенапруги, надструму, зовнішнього короткого замикання, зворотної полярності, замикання на землю, перегріву й кидка струму на боці інвертора. Сертифікати: IEC 62619 (безпека), IEC 61000-6-1/2/3/4 (електромагнітна сумісність), UN38.3 (транспортування), корпус IP65. Країна виробництва — Китай.

Характеристики модуля CQ7-M

Тип модуля Майстер: контролер системи разом із батарейним модулем
Хімічний склад елементів LiFePO₄
Номінальна напруга модуля 57,6 В
Діапазон напруги модуля 52,2 ~ 65,7 В
Номінальна ємність 122 А·год
Номінальна енергія 7,02 кВт·год
Максимальний струм заряду/розряду 50 А (CQ7-M-50) / 80 А (CQ7-M-80)
Піковий струм розряду (60 с) 65 А (CQ7-M-50) / 120 А (CQ7-M-80)
Стандартний струм заряду (CC-CV) 50 А
Струм відсічки при заряді 2 А
Струм короткого замикання 2,9 кА
Напруга системи в зборі 115,2 ~ 806,4 В (робочий діапазон 104,4 ~ 919,8 В)
ККД повного циклу > 95 % (0,3C, 25 °C)
Глибина розряду 100 % для модуля, 90 % задано для системи
Кількість циклів ≥ 6000 при 25 °C, EOL 70 % SOH
Робоча температура Заряд: 0 ~ 55 °C / Розряд: −10 ~ 55 °C
Температура зберігання −10 ~ 50 °C
Вологість 5 % ~ 95 % без конденсації
Висота над рівнем моря ≤ 3000 м
Охолодження Природна конвекція
Інтерфейс зв'язку CAN
Індикація 6 світлодіодів: BMS, рівень заряду, стан роботи
Ступінь захисту корпусу IP65, клас захисту I
Пожежогасіння Термічна активація від 170 °C, випуск ≤ 5 с
Габарити (Ш × Г × В) 660 × 360 × 205 мм (допуск ±3 мм)
Вага 55 кг ± 5 %
Спосіб встановлення Підлоговий монтаж, приміщення або вулиця
Сертифікація IEC 62619, IEC 61000-6-1/2/3/4, UN38.3
Країна виробництва Китай

Часті питання

Чи можна купити один CQ7-M і не брати CQ7-S?
Паспорт виробника починає ряд систем із CQ7-L2, тобто з майстра плюс одного слейва: 14,04 кВт·год при 115,2 В. Конфігурації з самого лише майстра в паспорті немає, і напруга одного модуля (57,6 В) не потрапляє в діапазон високовольтних інверторів. Плануйте щонайменше один CQ7-S на додачу.

Чому CQ7-M коштує дорожче за CQ7-S?
У майстрі, крім тих самих елементів на 7,02 кВт·год, є контролер системи, силові виходи, порт CAN і вимикачі. Якщо в магазині майстер і слейв коштують однаково — це привід перепитати, що саме відвантажують: у деяких каталогах ціну просто скопіювали з сусідньої позиції.

Як відрізнити майстер від слейва на складі?
Три ознаки: у назві на шильдику (рядок Model No.) стоїть CQ7-M, на торці шість світлодіодів і вимикачі POWER та DC, висота корпусу 205 мм проти 190 мм у слейва. Вага 55 кг проти 50 кг.

CQ7-M — це інвертор?
Ні. Це акумуляторний модуль з контролером батареї. У частині каталогів його помилково заводять в інвертори й пишуть «потужність 7,02 кВт» — насправді 7,02 кВт·год це ємність, а перетворенням струму займається інвертор, який купують окремо.

Чому в різних магазинах у CQ7-M такі різні характеристики?
Найчастіше в картку одного модуля підставляють параметри зібраної системи CQ7-L2. Ознаки підміни: напруга 115,2 В, висота 420 мм і вага близько 105 кг — це майстер плюс слейв разом. Паспорт для одного CQ7-M дає 57,6 В, 205 мм і 55 кг.

Яку модифікацію брати — 50 чи 80?
За струмом інвертора. Якщо інвертор бере з батареї до 50 А (як H1-6.0 з його 40 А), переплачувати за 80-амперну версію сенсу немає. Пікові навантаження понад 65 А на хвилину витримає лише -80.

Країна виробникКитай
ТехнологіяLiFePO4
Ширина660 мм
Гарантія5 років
Ступінь захисту (IP)IP65
ОхолодженняПриродне охолодження
Вага55 кг
Глибина розряду (DOD)90%
Спосіб встановленняПідлоговий монтаж
Тип акумулятораLiFePO₄
Хімічний склад елементівLiFePO₄
Висота над рівнем моря≤3000 м
Напруга57,6 В
Робоча напруга52,2 ~ 65,7 В
Ємність122 ампер/годин
Номінальна енергія7,02 кВт·год
Корисна енергія6,32 кВт·год
Номінальна напруга системи115,2 ~ 806,4 В
Кількість циклів≥ 6000 при 25°C, EOL 70% SOH
Робоча температураЗаряд: 0~55°C / Розряд: -10~55°C
Температура зберігання-10~50
Вологість5% ~ 95% (без конденсації)
Інтерфейс зв'язкуCAN
СертифікаціяIEC 62619, IEC 61000-6-1/2/3/4, UN38.3
Довжина360 мм
Висота205 мм
МодельCQ7-M
Піковий струм заряду/розряду65 А (CQ7-M-50) / 120 А (CQ7-M-80)
Дисплей6 світлодіодів
Габарити660 × 360 × 205 мм
Струм заряду/розряду50 А (CQ7-M-50) / 80 А (CQ7-M-80)

Цей товар ще без відгуків. Купували його? Поділіться враженнями першим.

Залишити відгук

Відгуки приймаємо лише від покупців. Увійдіть у кабінет або вкажіть номер вашого замовлення — він є в SMS і в листі підтвердження.

Ваша оцінка: